SLAVATRAV - 15 lat doświadczenia

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się nią wyczerpać wszystkie zagadnienia z dziedziny projektowania, aranżacji i pielęgnacji założeń ogrodowych, którymi jesteś zainteresowany.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Usługi

Każda realizacja wykonana przez naszą Firmę rozpoczyna się od rozmowy z Tobą. Jeżeli nie wiesz jak zacząć pierwszy krok na drodze do Twojego wymarzonego ogrodu, to odpowiedź znajdziesz w artykułach poniżej. Skontaktuj się z nami, jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania. Chętnie na nie odpowiemy.

Utrzymanie ogrodu zimowego w dobrej kondycji może stanowić dla niejednego miłośnika domowych upraw nie lada wyzwanie. Dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którzy chcieliby zaprosić wiosnę do własnych pomieszczeń podczas tej najzimniejszej pory roku. Poniżej dowiesz się w jaki sposób dbamy o ogrody zimowe w pomieszczeniach.

Czy zadbanie o ogród leśny kojarzy Ci się z niemałym wysiłkiem oraz zaangażowaniem czasu, którego zwyczajnie Ci brakuje? Zapoznaj się z listą prac jakich podejmujemy się dbając o ogrody leśne naszych Klientów. Znajdziesz tam rozwiązania, których prawdopodobnie potrzebujesz, aby utrzymać swój ogród w jak najlepszej kondycji.

Oglądając poniższą galerię będziesz mógł przekonać się na własne oczy o różnorodności usług jakie oferujemy. Znajdziesz w niej zestawienie przykładowych zleceń, które udało nam się zrealizować w ostatnim okresie. Jeżeli któraś z wykonanych przez nas usług jest tym, czego akurat potrzebujesz w swoim ogrodzie - zadzwoń do nas. Wycenimy interesujące Cię usługi bezpłatnie.

Jak przebiega zakładanie rabat przez Slavatrav?Rabaty roślinne stanowią często reprezentacyjną część naszych ogrodów. Umieszczone we frontowej części działki, zapraszają gości do odwiedzin różnorodnością swych kolorów i ozdobnymi walorami. Wielu z nas marzy o pięknych i zadbanych rabatach w swoim ogrodzie, lecz nie posiada dużej ilości czasu na ich pielęgnację. W poniższym artykule dowiesz się w jaki sposób zakładamy rabaty, dbając zarówno o Twój czas i estetykę ogrodu.

Jak przebiega zakładanie trawnika przez SlavatravZdrowy trawnik jest często nieodłącznym elementem zadbanego ogrodu, którego pożąda każdy miłośnik zielonych aranżacji. Stanowi on zarówno ozdobę ogrodowych kompozycji, tło dla zasadzonych w ogrodzie roślin jak i powierzchnię funkcyjną, z której korzystają na co dzień użytkownicy działki. Dobra kondycja trawnika jest podstawą odpowiedniego rozwoju ogrodu. W poniższym artykule dowiesz się jak przebiega standardowa realizacja zakładania trawnika oraz jego pielęgnacja przez naszą firmę.

W zależności od ilości i rodzajów roślin, które akurat znajdują się w Twoim ogrodzie, jesteś zmuszony, aby pamiętać o ich regularnej pielęgnacji. Jeśli na terenie Twojej działki znajdują się drzewa owocowe, trawnik, rośliny iglaste, byliny bądź kwiaty, to sezon na pielęgnację każdych z nich może znacząco się różnić. Czy jednak na pewno musisz o tym wszystkim pamiętać?

Coraz częściej decydując się na budowę naszego ogrodu uciekamy się do prostoty aranżacji i łatwości w pielęgnacji naszej działki. Zależy nam przede wszystkim na oszczędności czasu, a także na minimalizacji ryzyka zaniedbania naszego ogrodu. Skutkiem takiego kompromisu jest coraz powszechniejsze stosowanie stonowanych i jednolitych aranżacji miejskich na rzecz bujnych i bogatych ogrodów w charakterze wiejskim. Ale czy brak czasu na doglądanie naszego “zielonego oczka w głowie” musi od razu oznaczać minimalizm, a czasem i nawet nudę? Otóż nic bardziej mylnego! Slavatrav wychodzi naprzeciw Klientom, którym zależy na utrzymaniu idealnego stanu swojego ogrodu bez zbędnego zamartwiania się o pielęgnację. Dowiedz się w artykule poniżej jakie korzyści możesz uzyskać decydując się z nami na współpracę w ramach abonamentu ogrodniczego.

Decydując się na podjęcie współpracy z nami, zapewne zastanawiasz się jak będziesz obsługiwany przez naszą firmę. W skład naszych usług wchodzi zarówno zaprojektowanie, budowa, jak i szeroko pojęta pielęgnacja ogrodu. W poniższym artykule dowiesz się, jak przebiega proces obsługi naszych Klientów. Jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami.

Systematyczne dbanie o trawnik jest niezbędne do tego, aby wyglądał on pięknie i zdrowo przez lata. Jednokrotne zaniedbanie murawy może przysporzyć nam później wiele problemów. Wiosna jest najważniejszym okresem, w którym należy przygotować ogród do sezonu letniego. Czynności, które wykonujemy na jego terenie to: wertykulacja, aeracja, koszenie trawy, dokładne wygrabienie, nawożenie, dosianie nasion i wałowanie.

Różnica w kosztach naszych usług podyktowana jest: długością etapu przygotowawczego, powierzchnią działki, ilością i złożonością elementów projektu. Sprowadzenie ciężkiego sprzętu do miejsca realizacji, jeśli konieczne, również wpływa na koszty. Stosujemy zasadę “im więcej tym lepiej” z korzyścią dla Ciebie. Oznacza to, że im większa jest powierzchnia terenu objętego pracami, cena naszej usługi na 1 m2 jest niższa. Szczegóły wyceny chętnie przedstawimy Ci na osobistym i nieodpłatnym spotkaniu.

Każdą naszą usługę zaczynamy od rzeczowej rozmowy z Klientem. Tak też będzie i w przypadku Twojego pomysłu na własny wymarzony ogród. Dlatego chętnie przyjedziemy w miejsce, które wybrałeś pod swoje zielone założenie, i pomożemy Ci je doprecyzować.