SLAVATRAV - 15 lat doświadczenia

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się nią wyczerpać wszystkie zagadnienia z dziedziny projektowania, aranżacji i pielęgnacji założeń ogrodowych, którymi jesteś zainteresowany.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Slavatrav – nasza historia

Cześć,to my: Bartek i Michał, jesteśmy pomysłodawcami, założycielami i właścicielami Slavtrav – firmy ogrodniczej, która stworzy, wykreuje lub zagospodaruje Twój kawałek zieleni zgodnie z zaproponowaną przez Ciebie koncepcją. Jeżeli jesteś właścicielem jakiegoś terenu lecz nie wiesz do końca co chciałbyś tam zobaczyć - posiadamy odpowiednią dozę kreatywności, umiejętność planowania przestrzennego i zdolność definiowania potrzeb naszych odbiorców, tak więc możesz być pewien, że ogród stworzony zostanie na miarę wyłącznie Twoich potrzeb. Jak powstała nasza firma? Co skłoniło nas, aby wybrać taki sposób na życie? Przeczytaj naszą historię, niewykluczone, że przekona Cię ona do nas i do naszych usług.

Obydwaj pochodzimy z niewielkiej wsi, tak więc przyrodę, zieleń, drzewa i ziemię mamy we krwi. Całe życie będąc tak blisko natury, stała się ona integralnym kawałkiem naszego życia. Nic dziwnego, że przyszłe drogi zawodowe musiały związać się właśnie z tym tematem, choć początkowo były one odrębne.

Bartek: Od najmłodszych lat fascynowały mnie rośliny, zwierzęta, ogólnie przyroda a pasję ogrodniczą przekazał mi ojciec. Wybór takiej drogi życiowej w moim przypadku był naturalny. Zaczynałem pracę w firmach szkółkarskich, sadowniczych i szklarniach. Po kilku latach stwierdziłem, że biznes roślinny poznałem od podszewki i jestem w stanie zrobić coś na własną rękę. W ten sposób w 2009 roku powstała firma MBM, w której oprócz mnie pracowali mój tata Maciej i kolega – również Maciej (stąd nazwa: Maciej – Bartek – Maciej). Oprócz projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów, dużą część naszych zimowych zleceń stanowiło odśnieżanie dachów.

Michał: W branży ogrodniczej zaczynałem kilka lat później bo w 2015 roku, od firmy zajmującej się zakładaniem i pielęgnacją trawników. Podstaw uczyła mnie mama Alicja, która nadal wspiera nas w naszych pracach. Moje zainteresowania kulturą słowiańską, zwłaszcza muzyką oraz zielenią były inspiracją jej nazwy „Slavatrav”, którą przyjęła nasza obecna, wspólna działalność. Rok później, poszukiwałem kogoś, kto pomógłby mi rozszerzyć ofertę.Ponieważ znałem Bartka, do niego właśnie zgłosiłem się po pomoc. Już pierwsze zlecenie pokazało, że nadajemy na tych samych falach. Zadowoleni byliśmy my, co więcej - zadowolony z efektów naszej współpracy był również Klient. Po roku współpracy nasza firma zyskała uznanie wśród naszych zleceniodawców a my z wielką satysfakcją odnotowaliśmy stale rosnące zainteresowanie naszymi usługami.

Proponujemy je również Tobie. Nasze odrębne doświadczenia i umiejętności pozwalają tworzyć świetnie uzupełniający się zespół. Obydwaj jesteśmy gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Cokolwiek nam przedstawisz, możesz być pewien, że wspólna rozmowa, Twój pomysł i nasze inspiracje pozwolą stworzyć ogród „szyty na miarę”. Niezależnie od ilości domowników, ich wieku, zainteresowań czy potrzeb – wykreujemy odpowiednią przestrzeń. Jeżeli zlecisz nam realizację romantycznego zacisza dla ukochanej żony; szalonego, pełnego zakamarków placu zabaw dla dzieci, czy spokojnego azylu dla pary lubiącej relaks i realizującej się podczas uprawy własnego warzywnika – każdorazowo powiemy TAK – znaleźliście idealnych wykonawców. Marzy Ci się ogród romantyczny, rustykalny, francuski czy nowoczesny? A może po prostu nie masz czasu na samodzielną pielęgnację swojego kawałka zieleni? Po raz kolejny - dokonałeś idealnego wyboru.

Zajrzyj do kontaktów, zadzwoń, umów się na spotkanie. Od tego momentu już niewiele dzieli Cię od wymarzonego celu. Polecamy się już teraz!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl