SLAVATRAV - 15 lat doświadczenia

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się nią wyczerpać wszystkie zagadnienia z dziedziny projektowania, aranżacji i pielęgnacji założeń ogrodowych, którymi jesteś zainteresowany.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Ogród leśny, wiejski, miejski, mały czy duży? Nasza firma ogrodnicza zajmie się każdym z nich. Zobacz efekty naszych prac

Oglądając poniższą galerię będziesz mógł przekonać się na własne oczy o różnorodności usług jakie oferujemy. Znajdziesz w niej zestawienie przykładowych zleceń, które udało nam się zrealizować w ostatnim okresie. Jeżeli któraś z wykonanych przez nas usług jest tym, czego akurat potrzebujesz w swoim ogrodzie - zadzwoń do nas. Wycenimy interesujące Cię usługi bezpłatnie.

Zestawienie realizacji wykonanych przez naszą firmę ogrodniczą. Zobacz efekty (przed i po) prac, których podjęliśmy się w ostatnim czasie.

Budowa ogrodu w stylu angielskim w Celestynowie

Zamysłem naszego Klienta było stworzenie na terenie jego posiadłości ogrodu, który będzie cechował się nieregularnymi kształtami oraz różnorodną roślinnością (styl angielski). Ogród zbudowaliśmy od zera: wyrównaliśmy ziemię, zasialiśmy trawę, zasadziliśmy rośliny oraz założyliśmy system nawadniania.

Szczegółowy przebieg wykonanej przez nas realizacji w Celestynowie możesz obejrzeć tutaj:

Budowa ogrodu z rabatami w Celestynowie

Więcej zdjęć ogrodu (rok po założeniu) możesz natomiast obejrzeć pod tym linkiem:

Audyt usługi budowy ogrodu w Celestynowie po roku użytkowania

 

Regeneracja 3500 m2 posiadłości leśnej, dawniej należącej do Kazimierza "Dziadka" Lisieckego

Posiadłość będąca obecnie we własności Instytutu Dziedzictwa Narodowego wymagała gruntownego oczyszczenia, wypielenia oraz regeneracji. O tym na jakie wyzwania natknęliśmy się podczas tej realizacji, przeczytasz tutaj:

Całościowa regeneracja 3500 m2 działki leśnej należącej do Narodowego Instytutu Dziedzictwa

 

Budowa sekcji roślinnej w miejscowości Łoś pod Warszawą

Zarówno małe jak i duże zlecenia wykonujemy z należytą starannością. Niezależnie od zakresu usługi zawsze rozmawiamy z naszym Klientem starając się sprostać jego potrzebom. Opis budowy rabaty z roślinami w Łosi zawarliśmy w tym artykule:

Relacja wykonanych realizacji w trzecim tygodniu maja przez Slavatrav

 

Budowa oczka wodnego w stylu japońskim w Celestynowie pod Warszawą

Przebudowanie oczka wodnego u naszej Klientki wiązało się z zaplanowaniem nowej aranżacji oraz pracami związanymi z kształtowaniem terenu. Może ona teraz miło spędzać czas w ogrodzie przy akompaniamencie kojącego szumu małego wodospadu. Więcej o przebiegu realizacji budowy oczka przeczytasz tutaj:

Relacja wykonanych realizacji w trzecim tygodniu maja przez Slavatrav

 

Budowa rabat roślinnych w ogrodzie wiejskim w Józefowie pod Warszawą (Świdermajer)

Wykonane przez nas rabaty roślinne zostały zaaranżowane z myślą o mieszczącym się na terenie działki domku w stylu świdermajer. Ta charakterystyczna dla okolic Otwocka stylistyka towarzyszy leśnym lub wiejskim działkom nadając im wyjątkowego uroku. O tym jak sprostaliśmy wyzwaniom kompozycyjnym narzuconym przez tą architekturę przeczytasz tutaj: Budowa ogrodowych rabat roślinnych w Józefowie pod Warszawą

Życzeniem naszej Klientki było posiadanie łatwego w obsłudze ogrodu. Miał on wpasowywać się w styl miejski, ale zarówno cieszyć różnorodnością flory. Czy sprostaliśmy temu wyzwaniu? Dowiedz się oglądając relację z realizacji:

Budowa nowoczesnego ogrodu z oczkiem wodnym w Warszawie

 

Budowa ogrodu o powierzchni 800 m2 w Józefowie - według projektu

A może posiadasz już gotowy projekt i jedyne co Ci pozostało to znaleźć ekipę, która zbuduje dla Ciebie ogród? Przeczytaj o realizacji w Józefowie, a dowiesz się, że potrafimy także wykonywać ogrody według ścisłych wytycznych: Realizacja ogrodu o powierzchni 800 m2 w Józefowie według przedstawionego przez Klienta projektu

 

Budowa ogrodu z oczkiem wodnym w aranżacji górskiej

Górski klimat w miejskim lesie? To dla nas również nie problem. Jeśli jesteś miłośnikiem skalnych aranżacji to zleć budowę górskiego ogrodu właśnie nam. Stworzymy go od A do Z kierując się Twoimi sugestiami oraz proponując nasze rozwiązania. O tym, jak zrealizowaliśmy budowę takiego ogrodu u naszego Klienta przeczytasz tutaj: Budowa ogrodowego oczka wodnego w Celestynowie pod Warszawą

 

Ogród leśny w półcieniu - regeneracja i budowa rabat (Otwock)

Ogrody leśne, charakterystyczne dla okolic Otwocka, licznie znajdują swoje miejsce w gamie realizowanych przez nas usług. Budujemy, odnawiamy i aranżujemy ogrody leśne oraz zacienione. Skontaktuj się z nami, jeśli taki typ ogrodu znajduje się lub powinien znaleźć się na Twojej działce. Więcej o wykonanym przez nas ogrodzie leśnym przeczytasz tutaj: Budowa ogrodu leśnego z rabatami w Otwocku pod Warszawą

 

Powyżej wymienione realizacje to tylko nieliczne wobec tych, które udało nam się dotychczas wykonać. Budujemy i dbamy o ogrody w każdym stylu, więc nie wahaj się skontaktować z nami, aby omówić szczegóły realizacji budowy ogrodu według Twojej wizji.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl