Ogród leśny pod Warszawą - abonament ogrodniczy Slavatrav

Ogród leśny pod Warszawą - abonament ogrodniczy SlavatravOgród leśny mimo swoich wdzięków, może okazać się kapryśnym w pielęgnacji zielonym pupilkiem, który zaniedbany urasta z czasem do rozmiarów straszącego leśnymi złogami ogromnego potwora. Jak radzimy sobie z działkami leśnymi naszych Klientów, aby nie obawiali się, że pewnego dnia po opuszczeniu progu swojego domu ujrzą wielkie, liściaste straszydło? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się jak wygląda nasza całoroczna usługa pielęgnacji ogrodu na przykładzie działki leśnej naszego Klienta spod Warszawy.

CHESZ MIEĆ ZADBANY OGRÓD, ALE NIE MASZ CZASU? NASZ ABONAMENT OGRODNICZY TO USŁUGA WŁAŚNIE DLA CIEBIE

W przypadku naszego Klienta spod Warszawy (jak i wielu innych) to oszczędność czasu i bezproblemowość w utrzymaniu jego leśnej działki definiują dobrze wykonaną usługę ogrodniczą. Dla nas oznacza to tylko jedno - wykonać naszą pracę jak najlepiej, z jak najmniejszą ingerencją energii po stronie naszego Klienta. Po wysłuchaniu jego poleceń i próśb co do wyglądu ogrodu, przystąpiliśmy do działania. Jakim wymaganiom sprostaliśmy w tym przypadku, dbając o ogród leśny?

USŁUGI ZREALIZOWANE W RAMACH NASZEGO ABONAMENTU OGRODNICZEGO

W szeregu czynności, które wykonaliśmy na terenie działki leśnej naszego Klienta znalazły się:

  • skoszenie trawnika kosiarką spalinową,
  • oczyszczenie strefy użytkowej (tj. kostki brukowej) z zalegającego igliwia przy użyciu dmuchawy spalinowej oraz traktorka ogrodowego Stiga Park Pro,
  • ręczne pozbycie się igliwia z sekcji roślinnej,
  • oczyszczenie trawnika poprzez wygrabienie warstwy filcu,
  • oczyszczenie systemu odprowadzania wód opadowych (rynny, dach) pokrytym opadłymi liśćmi,
  • przycięcie i pielęgnacja roślin w sekcji rabat (wzbogacenie gleby nawozem jesiennym oraz dosypanie kory).

Dmuchawa spalinowa pozwoliła na sprawne i szybkie pozbycie się warstwy opadłych liści w strefie użytkowej.

Szereg usług, które wykonujemy na działce naszego Klienta jest dostosowany do jej leśnego charakteru.

Powyższe usługi wykonujemy na prośbę naszego Klienta od jednego do dwóch razy w miesiącu. Gdy zbliża się termin, w którym warto byłoby ponownie oczyścić jego ogród - otrzymuje on od nas powiadomienie SMS. W ten sposób nie musi pamiętać o nadchodzących pracach ogrodowych. Dodatkowo nasze wiadomości są przygotowywane ręcznie przez jednego z naszych pracowników - dostosowane do aktualnie posiadanych roślin na terenie działki Klienta. Takie rozwiązanie zapobiega generowaniu spamu i niepotrzebnych informacji.

Jeżeli Twój ogród leśny wymaga oczyszczenia, regeneracji czy zasadzenia na jego terenie nowych roślin - skontaktuj się z nami. Chętnie zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Pierwsze spotkanie, na którym dokonamy wyceny naszych usług jest bezpłatne. Więcej o tym, co oferujemy w ramach abonamentowej usługi pielęgnacji ogrodu przeczytasz tutaj:

Abonament ogrodniczy - usługa regularnej pielęgnacji Twojego ogrodu

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl