SLAVATRAV - 15 lat doświadczenia

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się nią wyczerpać wszystkie zagadnienia z dziedziny projektowania, aranżacji i pielęgnacji założeń ogrodowych, którymi jesteś zainteresowany.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Ogród leśny - lista usług, które wykonujemy

Czy zadbanie o ogród leśny kojarzy Ci się z niemałym wysiłkiem oraz zaangażowaniem czasu, którego zwyczajnie Ci brakuje? Zapoznaj się z listą prac jakich podejmujemy się dbając o ogrody leśne naszych Klientów. Znajdziesz tam rozwiązania, których prawdopodobnie potrzebujesz, aby utrzymać swój ogród w jak najlepszej kondycji.

Poniższa lista prac, których podejmujemy się w trosce o zdrowy stan ogrodów leśnych naszych Klientów nie jest listą kompletną. Szereg czynności jakie wykonamy w Twoim ogrodzie może się zmieniać w zależności od Twoich potrzeb. Dlatego, jeżeli czujesz, że Twój ogród leśny wymaga solidnej regeneracji, wysprzątania czy przygotowania do kolejnego sezonu - skontaktuj się z nami pod numerem podanym na stronie.

LISTA USŁUG, KTÓRE WYKONUJEMY W OGRODZIE LEŚNYM:

 • Koszenie trawnika - jeżeli wysokość trawy na terenie Twojego ogrodu nieznacznie różni się od wysokości drzew rosnących na Twojej działce to dobry znak, że należy coś z tym zrobić. Chętnie podejmiemy się dokładnego wyrównania poziomu trawy w ogrodzie leśnym, a nasz traktor modułowy ułatwi nam jej koszenie na szczególnie trudnym terenie np. wokół podstawy drzewa.
 • Regeneracja trawnika - oprócz samego koszenia, trawnik w Twoim ogrodzie może wymagać także wałowania, dosiania nasion czy zastosowania sezonowego nawozu. Wykonamy każdą z tych usług. Więcej o regeneracji trawnika przeczytasz tutaj: Wiosenna regeneracja trawnika w Twoim ogrodzie
 • Przycinanie roślin - one podobnie jak trawa wymagają raz na jakiś czas przycięcia. Nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych.
 • Napowietrzanie gleby (aeracja, wertykulacja) - zabieg ten najczęściej wykonujemy wiosną. Dzięki temu ziemia w Twoim ogrodzie obudzi się do życia po długim, zimowym śnie.
 • Eliminacja chwastów - pasożyty porastające powierzchnię ogrodu mogą przysporzyć jego właścicielowi wiele zmartwień. Jeżeli jednak cenisz sobie spokój to zleć nam pozbycie się chwastów z Twojego ogrodu - aby zażegnać niebezpieczeństwo raz na zawsze.
 • Zadbanie o system nawadniania - oczyszczenie systemu przed zimą lub po zimie, kalibracja systemu.
 • Oczyszczenie powierzchni (chodnika, placu) z zalegającej warstwy nagromadzonego mchu, błota, igliwia czy liści.
 • Wygrabienie trawnika - zbyt gruba warstwa odpadów organicznych może doprowadzić do gnicia trawy.
 • Oczyszczenie rynien i systemów odprowadzania wód opadowych.
 • Zasadzenie nowych roślin - hosty, berberysy, tuje i wiele innych. Doradzimy Ci również przy wyborze roślin rosnących w cieniu czy półcieniu.
 • Regeneracja rabat z roślinami - pozbycie się chwastów, wyłożenie warstwy kory bądź wykonanie krawędzi w celu oddzielenia sekcji roślin od trawnika.
 • Pozyskanie soków z drzew.
 • Odśnieżanie działki.
 • Oprysk przeciwgrzybiczny (fungicydem).

Wszystkie wymienione usługi wykonujemy zarówno jednorazowo jak i wielorazowo w ramach abonamentu ogrodniczego, o którym przeczytasz tutaj: Abonament ogrodniczy - usługa regularnej pielęgnacji Twojego ogrodu

Jeżeli myślisz o rearanżacji ogrodu lub potrzebujesz pielęgnacji swojej działki zarówno o charakterze leśnym jak i każdym innym to skontaktuj się z nami pod numerem podanym na stronie.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl