SLAVATRAV - 15 lat doświadczenia

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się nią wyczerpać wszystkie zagadnienia z dziedziny projektowania, aranżacji i pielęgnacji założeń ogrodowych, którymi jesteś zainteresowany.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Dlaczego warto korzystać z naszych usług ogrodniczych?

Nasi Klienci cenią nas za sprawny przebieg zleceń. Każdy z nas jest wyspecjalizowany w konkretnym zakresie prac ogrodniczych. Rotujemy z realizacji na realizację, więc nie wypadamy też z wprawy. To z kolei przekłada się na nasz poziom wykonawstwa prac pielęgnacyjnych czy budowy ogrodów. Inaczej rzecz ujmując, szybkość realizacji nie odbywa się kosztem jakości. Potrafimy to pogodzić.

Wykonujemy nasze usługi w terminieWykonujemy nasze usługi w terminie

Zdajemy sobie sprawę, że najdroższą walutą na świecie jest czas. Dlatego też, jeżeli żadna siła wyższa nie pokrzyżuje nam planów, zawsze przystąpimy do działania w ustalonym z Tobą terminie. Usługa pielęgnacji ogrodu zajmuje nam maksymalnie dwa dni. Wycenę za pielęgnację ogrodu wykonamy dla Ciebie tego samego dnia. Średni czas wykonania projektu ogrodu w naszej firmie wynosi tydzień.

 

Indywidualne podejścieIndywidualne podejście

Jeśli masz już swoją wizję idealnego ogrodu, chętnie o niej z Tobą porozmawiamy. Po zapoznaniu się z Twoimi pomysłami zweryfikujemy je dla Ciebie pod kątem estetycznym i funkcjonalnym. Doradzimy Ci też wybór materiałów i roślin pasujących do tej koncepcji; ale nie tylko – również to, na co należy zwrócić szczególną uwagę, decydując się na rozważane przez Ciebie zielone założenie.

 

Usługi ogrodowe od A do ZUsługi ogrodowe od A do Z

Doradzimy Ci wybór roślin i materiałów, zaprojektujemy Twój ogród, dostarczymy wszystkie materiały do inwestycji własnym transportem i rozpoczniemy jej realizację w umówionym terminie. Potem doprowadzimy rośliny do stanu, w którym oddadzą Ci swoje piękno. Przed nadejściem zimy wysprzątamy Twój ogród, zrekultywujemy i przygotujemy go do niskich temperatur, opadów śniegu i wiatrów. Dzięki naszym usługom będziesz się cieszyć zapachem świeżo skoszonej trawy i widokiem zadbanych roślin przez ciepłą część roku.

 

Informujemy o przebiegu realizacji na bieżącoInformujemy o przebiegu realizacji na bieżąco

Jeśli w czasie wykonywania naszych usług zaplanujesz ważny wyjazd, bądź udasz się na wakacje, to też będziesz na bieżąco z przebiegiem naszych prac. Ale jak to? Otóż na Twoją prośbę będziemy wysyłać Ci fotografie relacjonujące nasze postępy. Możemy prowadzić dla Ciebie taką relację również przez WhatsApp, Messenger czy Skype. Ty wybierzesz kanał komunikacji, a my się dostosujemy.

 

Dbamy o czystość i estetykę ogrodówDbamy o czystość i estetykę ogrodów

W ramach naszej oferty znajdziesz usługę pielęgnacji ogrodu. Specjalizujemy się w dbaniu o ogrody każdego rodzaju. Możesz zlecić nam koszenie trawy, grabienie, wertykulację, aerację, piaskowanie, dosianie nasion, nawożenie, zwalczenie chwastów, wałowanie trawnika. Przycinamy, podlewamy i nawozimy rośliny. Zabezpieczymy je również przed zachwaszczeniem. Wyczyścimy dla Ciebie także sekcję rabat, rynny oraz porąbiemy drewno. Wymyśl dla nas zadanie dotyczące ogrodu, a my z chęcią się go podejmiemy.

 

Przyjedziemy do Ciebie na bezpłatną wycenęPrzyjedziemy do Ciebie na bezpłatną wycenę

Jeśli mieszkasz w promieniu 40 km od Otwocka (woj. mazowieckie) i myślisz o założeniu swojego własnego ogrodu lub jego regularnej pielęgnacji, to nie mogłeś trafić lepiej. Umów się z nami na bezpłatną wizytę, podczas której szybko wycenimy koszt budowy lub pielęgnacji Twojego ogrodu.

 

Krajowi dostawcy roślin, światowi dostawcy materiałówKrajowi dostawcy roślin, światowi dostawcy materiałów

Cenimy nasz kraj jako rynek ogrodniczy, dlatego wszystkie rośliny pochodzą od sprawdzonych polskich dostawców. Współpracujemy z nimi długo dlatego, że nie obawiamy się o jakość ich produktów. W końcu to też nasze ryzyko. Zdajemy sobie też sprawę, że możesz mieć indywidualne potrzeby względem elementów aranżacyjnych. Takie chętnie sprowadzimy na potrzeby Twojej realizacji z różnych regionów świata.

 

Usługa SMS

Usługa SMS

Przypomnimy Ci w wiadomości SMS o pielęgnacji ogrodu lub zbliżającym się ważnym okresie ogrodniczym. Jest to opcja dla Ciebie, jeśli sam chciałbyś się zająć swoim ogrodem, lecz nie zawsze o tym pamiętasz. Każdy SMS jest przygotowywany dla Ciebie ręcznie przez nas w zależności od tego, jakie rośliny posiadasz w swoim ogrodzie. Nie wysyłamy SPAMU.

 

Gwarancja jakości wykonanych usług

Gwarancja jakości wykonanych usług

Dajemy Ci roczną gwarancję na wykonany przez nas system nawadniający. Dodatkowo zapewniamy gwarancję na wzrost założonego przez nas trawnika - jeśli posiadasz w swoim ogrodzie system nawadniania (niekoniecznie wykonany przez naszą firmę). Zasadzone przez nas rośliny również podlegają gwarancji na "przyjęcie się".

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl