SLAVATRAV - 15 lat doświadczenia

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się nią wyczerpać wszystkie zagadnienia z dziedziny projektowania, aranżacji i pielęgnacji założeń ogrodowych, którymi jesteś zainteresowany.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl

   
   
O nas

Jeżeli planujesz wykonanie prac ogrodniczych, potrzebujesz wsparcia przy wyborze roślin lub poszukujesz sprawdzonej firmy, która zrealizuje Twoje plany to tutaj przeczytasz dlaczego to właśnie nam warto zlecić realizację.

Bartek Sokołowicz - jeden z założycieli Slavatrav. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie pracy w zawodzie ogrodnika. To on w głównej mierze odpowiada w naszej firmie za koncepcje ogrodów. Kocha naturalne aranżacje i uwielbia wzbogacać swój ogród o coraz to nowsze rośliny, zwierzęta i ogólnie pojętą zieleń. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się jak zaaranżowaliśmy powierzchnię jego działki.

Jakich prac się podejmujemy? Możemy śmiało stwierdzić, że praktycznie wszystkich. Parafrazując niezrównaną Irenę Kwiatkowską z “Czterdziestolatka”, jesteśmy mężczyznami pracującymi i żadnej pracy się nie boimy;) Tak naprawdę do tej pory nie zdarzyło nam się zlecenie, któremu nie podołaliśmy. Tak więc śmiało przedstaw nam swój pomysł. Wspólnie na pewno wymyślimy odpowiednie rozwiązanie dla jego realizacji. Poniżej przeczytasz o tym, co już zdarzyło się nam robić. Oczywiście ramy artykułu nie pozwalają oddać wielości i złożoności wszystkich przeszłych, obecnych czy przyszłych zleceń – jednak tekst z pewnością nakreśli Ci ogólny obraz wykonywanych przez nas prac.

Wykonanie projektu ogrodu to dopiero początek pracy nad zagospodarowaniem danego terenu. Po uzyskaniu satysfakcjonującej wizji, zaakceptowanej przez Klienta zaczyna się właściwy proces budowy, tworzenia i aranżacji. Jak wygląda to w wykonaniu Slavatrav? Oto artykuł, który poprowadzi Cię przez poszczególne etapy.

Posiadając dom, o ogrodzie myśli się dopiero wtedy, gdy wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w naszych czterech kątach są już na swoim miejscu. Ogród nie jest czymś niezbędnym do życia, jednak wiele osób ceni sobie jego posiadanie a czerpiąc z jego uroków przyjemność i siłę, nie wyobraża sobie już później życia bez własnego zielonego zakątka. Bardzo cieszy nas coraz powszechniejsze zainteresowanie zakładaniem przydomowych ogrodów przez specjalistyczne firmy. Poniżej dowiesz się kto korzysta z naszych usług – bo ogród wbrew powszechnemu mniemaniu można dopasować do niemalże każdej kieszeni i każdego wymogu Inwestora.

Decydując się na wykonanie ogrodu Klient często powierza nam wykonanie usługi kompleksowej. Znajduje się w niej również wybór odpowiedniej jakości roślin, materiałów i urządzeń. Ze strony Zleceniodawcy to duży kredyt zaufania, którego nie możemy wykorzystać. Oto sprawdzone firmy, z którymi współpracujemy.

Dlaczego powinieneś bez wahania podjąć decyzję o wyborze właśnie naszych usług? Oto kilka cech, o których z uznaniem wypowiadali się nasi zleceniodawcy. Sądzimy, że wiedza ta znacznie ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Jesteśmy praktykami, nasze pomysły zostały już wielokrotnie sprawdzone podczas wielu realizacji, jakie mieliśmy przyjemność wykonywać. Oprócz tego, że staramy się, aby Twój ogród był niepowtarzalny i piękny wiemy, że w projekcie można zawrzeć wszystko - nie jest problemem zrobienie wrażenia na Kliencie podczas papierowej czy komputerowej prezentacji. W naszym przypadku nie ma możliwości wpadki spowodowanej nadmierną wyobraźnią projektanta, który nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak jego zamysł będzie się prezentował w rzeczywistości. Nam zależy przede wszystkim na tym, aby nawet bardzo dobry projekt sprawdził się w rzeczywistości – był możliwy do zrealizowania a wszystkie jego elementy spełniły później swe zadania. Co napędza naszą wiedzę i skąd czerpiemy inspiracje? Przeczytajcie…

Pochodzimy z Pogorzeli, niewielkiej wsi znajdującej się niedaleko Otwocka w województwie mazowieckim. Położenie miejscowości jest niezwykle malownicze, duży wpływ ma na ten fakt to, iż jesteśmy częścią Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, niedaleko biegnie Dolina Środkowej Wisły i rzeka Świder.

Aby ogród wyglądał pięknie a rośliny przyjęły się, muszą być zdrowe i pochodzić z pewnego źródła. Wybór niesprawdzonej firmy czy zamówienia na odległość wykluczające możliwość weryfikacji jakości i pochodzenia roślin mogą nastręczyć nie lada problemów firmie zajmującej się zakładaniem ogrodów i niejednokrotnie mocno nadszarpnąć jej reputację. Jednym z kluczowych elementów naszej pracy jest dostarczanie naszym Klientom doskonałej jakości roślin. Dlatego też korzystamy jedynie ze sprawdzonych źródeł. Oto i one…

Ogród to nieustanna praca, kto jest posiadaczem kawałka zieleni, zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego, aby w pełni sprostać wymogom stawianym przez nasz zawód jesteśmy uzbrojeni w zestaw cech, który pozwala wywiązać się szybko i kompetentnie ze wszystkich powierzonych nam zadań.

Cześć,to my: Bartek i Michał, jesteśmy pomysłodawcami, założycielami i właścicielami Slavtrav – firmy ogrodniczej, która stworzy, wykreuje lub zagospodaruje Twój kawałek zieleni zgodnie z zaproponowaną przez Ciebie koncepcją. Jeżeli jesteś właścicielem jakiegoś terenu lecz nie wiesz do końca co chciałbyś tam zobaczyć - posiadamy odpowiednią dozę kreatywności, umiejętność planowania przestrzennego i zdolność definiowania potrzeb naszych odbiorców, tak więc możesz być pewien, że ogród stworzony zostanie na miarę wyłącznie Twoich potrzeb. Jak powstała nasza firma? Co skłoniło nas, aby wybrać taki sposób na życie? Przeczytaj naszą historię, niewykluczone, że przekona Cię ona do nas i do naszych usług.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl