Nasze realizacje

Zapraszamy Cię serdecznie do obejrzenia etapów oraz efektów końcowych wykonanych przez nas dotychczasowych realizacji. W sekcji poniżej przeczytasz o przebiegu budowy oraz pielęgnacji ogrodów na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Utrzymanie ogrodu leśnego w najwyższej formie może stanowić czasem nie lada wyzwanie. Zacieniony obszar, na którym znajduje się działka ogrodu wprowadza pewne ograniczenia, jeśli chodzi o pielęgnację. Dowiedz się w jaki sposób dbamy o ogród leśny naszego Klienta z Otwocka.

Ogród leśny pod Warszawą - abonament ogrodniczy SlavatravOgród leśny mimo swoich wdzięków, może okazać się kapryśnym w pielęgnacji zielonym pupilkiem, który zaniedbany urasta z czasem do rozmiarów straszącego leśnymi złogami ogromnego potwora. Jak radzimy sobie z działkami leśnymi naszych Klientów, aby nie obawiali się, że pewnego dnia po opuszczeniu progu swojego domu ujrzą wielkie, liściaste straszydło? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się jak wygląda nasza całoroczna usługa pielęgnacji ogrodu na przykładzie działki leśnej naszego Klienta spod Warszawy.

Całoroczna pielęgnacja ogrodu w Warszawie - usługa SlavatravW poniższym artykule opisaliśmy przykładową usługę całorocznej opieki nad ogrodem w stylu miejskim w Warszawie. Jest to opcja, na którą w większości decydują się Klienci prowadzący intensywny tryb życia, niekiedy spędzając większość roku na wyjazdach bądź w delegacjach. Jeżeli należysz do jednej z tych grup to jest to usługa właśnie dla Ciebie. Przeczytaj o tym jak dbamy o ogród jednej z naszych zabieganych Klientek z Warszawy.

Oglądając poniższą galerię będziesz mógł przekonać się na własne oczy o różnorodności usług jakie oferujemy. Znajdziesz w niej zestawienie przykładowych zleceń, które udało nam się zrealizować w ostatnim okresie. Jeżeli któraś z wykonanych przez nas usług jest tym, czego akurat potrzebujesz w swoim ogrodzie - zadzwoń do nas. Wycenimy interesujące Cię usługi bezpłatnie.

Całościowa regeneracja 3500 m2 działki leśnej należącej do Narodowego Instytutu DziedzictwaTym razem przyszło nam zmierzyć się z oczyszczeniem 3500 m2 działki porośniętej chwastami, wysoką trawą i chaszczami. Dodatkowym wyzwaniem podczas realizowanej przez naszą firmę usługi był fakt, że na regenerowanej działce znajdował się zabytkowy budynek, o który musieliśmy zadbać z należytą ostrożnością. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak poradziliśmy z czekającymi na nas podczas tej usługi zadaniami.

Na samym początku czerwca mieliśmy okazję ponownie odwiedzić ogród naszego Klienta w miejscowości Celestynów, dokładnie rok po przekazaniu go w ręce Inwestora. W poniższym artykule obejrzysz galerię zdjęć ogrodu oraz zapoznasz się ze zmianami jakie zaszły na jego terenie. Dowiesz się także jakie prace należy regularnie wykonywać, aby zachować jego zdrowy, piękny wygląd.

Tym razem przyszło nam się zmierzyć z zagospodarowaniem sekcji ogrodowych przeznaczonych na roślinność. Stworzone przez nas rabaty miały wpasowywać się w koncepcję działki, na której znajduje się dom naszej Inwestorki w stylu świdermajer, charakterystycznym dla wschodnich okolic Warszawy.

Maj to miesiąc, w którym natura odsłania z wolna przed naszymi oczyma swoje najpiękniejsze oblicza. Powrót do życia naszej polskiej flory jest nie tylko spektakularnym, cieszącym nasze dusze zjawiskiem. Dla nas, ogrodników, jest to przede wszystkim oznaka rozpoczętego sezonu, który obfituje w liczne zlecenia pielęgnacyjne i rewitalizacyjne. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak przebiegły niektóre z naszych zleceń wykonane w ostatnim tygodniu maja.

Wielokolorowe rośliny stają się coraz bardziej popularnymi elementami, które urozmaicają nasze przydomowe ogrody. Podczas tej realizacji zbudowaliśmy rabaty oraz zasadziliśmy wiele różnorodnych roślin w ogrodzie naszego Klienta. Oprócz tego zlecenie obejmowało rewitalizację ogrodu, czyli przywrócenie go do dawnej świetności. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak przebiegały kolejne etapy prac.

Budowa małego, przydomowego zbiornika wodnego może czasem przysporzyć wiele problemów. Mnogość aspektów, o które należy pomyśleć przy konstruowaniu takiego oczka często przekracza możliwości domorosłego ogrodnika. W poniższym artykule przeczytasz jak przebiega budowa oczka wodnego z ogrodem w aranżacji górskiej w wykonaniu Slavatrav.

Mimo dynamicznie zmieniającej się pogody, maj jest miesiącem obfitującym w liczne zlecenia wykonywane na rzecz naszych Klientów. W skład świadczonych przez nas usług w trzecim tygodniu tego miesiąca weszły: szeroka usługa regeneracji trawnika, budowa oczka wodnego oraz zbudowanie rabaty z roślinami. W artykule poniżej dowiesz się jak przebiegała każda z tych realizacji.

Maj jest miesiącem obfitującym zarówno w wykonywane przez nas prace pielęgnacyjne jak i zakładanie ogrodów. O tej porze roku właściciele ogrodów z niecierpliwością wyczekują pierwszych powiewów lata oraz przypominają sobie o pielęgnacji swoich zielonych, przydomowych zakątków. Przeczytaj o przebiegu realizacji prac wykonanych przez Slavatrav w drugim tygodniu maja.

Budowa nowoczesnego ogrodu z rabatami w Ząbkach pod WarszawąGłównym celem realizacji była budowa ogrodu z rabatami, który miał być łatwy i szybki w obsłudze. Naszemu Klientowi zależało, aby znajdujące się w nim rośliny były odporne na polskie warunki pogodowe oraz mało wymagające, jeżeli chodzi o pielęgnację.

Relacja realizacji wykonanych w trzecim tygodniu kwietnia przez naszą FirmęW szereg usług świadczonych przez naszą firmę w trzecim tygodniu kwietnia weszły różnorodne zlecenia. A były to: pielęgnacja kilku żywopłotów, wykonanie rabaty z roślinami oraz pielęgnacja miejskiego ogrodu na balkonie warszawskiego wieżowca. Oprócz samego zakładania ogrodów, dużą część naszej pracy stanowią wyżej wymienione czynności pielęgnacyjne.

Regeneracja trawnika w Celestynowie pod WarszawąRegeneracja trawnika z reguły obejmuje kilka różnych usług prac ogrodowych. W tym przypadku na życzenie naszej Klientki wykonaliśmy wertykulację; dokładnie wygrabiliśmy niepożądane pozostałości, rozprowadziliśmy nasiona i nawóz oraz rozsypaliśmy ziemię uniwersalną. Realizacja usługi zajęła nam połowę dnia roboczego.

W skład realizacji budowy przydomowego ogrodu miejskiego w Warszawie weszło: 70 m2 trawnika, 30 m2 ścieżki z kamienia oraz 80 m2 sekcji rabat. Dodatkowo wykonanym przez nas elementem ozdobnym ogrodu było oczko wodne w stylu japońskim. Do zbiornika w sezonie wiosennym, na życzenie naszej Klientki, wpuszczamy ryby. Całość miała być łatwa w pielęgnacji i zarazem ciekawa estetycznie.

Budowa ogrodu z rabatami w Celestynowie Podczas realizacji w Celestynowie kierowaliśmy się w pełni wizją oraz wytycznymi naszego Inwestora. Wyraził on życzenie, aby na miejscu niezagospodarowanej działki powstał ogród angielski. Cechuje się on nieregularnością kształtów, romantyzmem oraz naturalnością. Jest to nasz ulubiony rodzaj realizacji ze względu na swobodę w doborze roślinności. Kwestia rozmieszczenia roślin, w przypadku tych ogrodów, daje nam także szerokie pole manewru. Styl angielski pozbawiony jest ścisłych rygorów i odchodzi od sztuczności ogrodów barokowych.

Realizacja ogrodu o powierzchni 800 m2 w Józefowie według przedstawionego przez Klienta projektuNa prośbę naszego Klienta udaliśmy się do Józefowa, leżącego nieopodal Otwocka. Zadaniem okazało się stworzenie ogrodu na działce Klienta z gotowego już projektu. Zadanie było o tyle trudne, że sam projekt nie spełniał oczekiwań zamawiających, wizja projektanta i życzenia Klienta ostatecznie nie znalazły wspólnego mianownika. Jak wybrnęliśmy z tej sytuacji?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl