Całoroczna pielęgnacja ogrodu w Warszawie - usługa Slavatrav

Całoroczna pielęgnacja ogrodu w Warszawie - usługa SlavatravW poniższym artykule opisaliśmy przykładową usługę całorocznej opieki nad ogrodem w stylu miejskim w Warszawie. Jest to opcja, na którą w większości decydują się Klienci prowadzący intensywny tryb życia, niekiedy spędzając większość roku na wyjazdach bądź w delegacjach. Jeżeli należysz do jednej z tych grup to jest to usługa właśnie dla Ciebie. Przeczytaj o tym jak dbamy o ogród jednej z naszych zabieganych Klientek z Warszawy.

MNÓSTWO CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW I JESZCZE OGRÓD DO TEGO? DLA SLAVATRAV TO NIE PROBLEM

O tym jak założyliśmy łatwy w utrzymaniu i nowoczesny ogród miejski w Warszawie przeczytasz tutaj: Budowa nowoczesnego ogrodu z oczkiem wodnym w Warszawie

Jak wspomnieliśmy w powyższym artykule, ogród miał być przede wszystkim jak najmniejszym zmartwieniem dla naszej Klientki, a jednocześnie miał cieszyć oczy swoim urokiem i być funkcjonalny. Przeczytaj powyższy artykuł, jeżeli chcesz dowiedzieć się czy podołaliśmy wyzwaniu.

Jednak zarówno ogrody wykonywane przez nas, jak i wszystkie inne ogrody na świecie wymagają choćby minimalnego nakładu pracy, aby utrzymać je w jak w najlepszej formie (zakładamy, że trawa i rośliny są pochodzenia naturalnego). I w tej kwestii również nasza szczęśliwa posiadaczka ogrodu może liczyć na nas. Cyklicznie, na prośbę naszej Klientki, przypominamy jej poprzez SMS o sezonowych usługach jakie należałoby wykonać na terenie jej ogrodu. Po potwierdzeniu, zajmujemy się przede wszystkim koszeniem trawnika, przycinaniem roślin oraz napowietrzaniem gleby (wertykulacja, aeracja) wiosną. W zależności od potrzeb zdarza się nam także wykonać oprysk przeciw chwastom. Ponadto dbamy o żywotność pływających w oczku wodnym ryb ozdobnych, które zabieramy do naszej hodowli zimą (ze względu na małe rozmiary oczka). Niekiedy nawet pod nieobecność naszej Klientki, za jej poleceniem, gościmy na terenie jej działki wykonując nasze obowiązki od A do Z. Jedynym znakiem jaki pozostawiamy po sobie w ogrodzie są efekty naszych prac. Pozbywamy się wszelkich powstałych przy wykonywanych czynnościach odpadów.

ZLEĆ NAM OPIEKĘ NAD TWOIM OGRODEM PRZEZ OKRĄGŁY ROK

Oferowana przez nas całoroczna usługa powstała właśnie z myślą o Klientach, którzy cenią sobie dobrze utrzymany ogród, angażując przy tym niezbędne minimum swojego cennego czasu i energii. Jeżeli lubisz cieszyć się zielonym ogrodem w świetnej formie, a niekoniecznie lubujesz się w prowadzeniu w nim prac czy po prostu nie masz czasu - to całoroczna usługa pielęgnacji ogrodu jest właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły naszej przyszłej współpracy. Wycenę usług przeprowadzamy bezpłatnie.

Powyższy przykład jest jednym z licznych, które wykonujemy w ramach całorocznej pielęgnacji. Każdy z nich, w zależności od potrzeb naszych Klientów, może się nieco różnić. Przeczytaj w pełni jakie korzyści uzyskasz podejmując z nami współpracę w ramach tej usługi: Abonament ogrodniczy - usługa regularnej pielęgnacji Twojego ogrodu

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl