Audyt usługi budowy ogrodu w Celestynowie po roku użytkowania

Na samym początku czerwca mieliśmy okazję ponownie odwiedzić ogród naszego Klienta w miejscowości Celestynów, dokładnie rok po przekazaniu go w ręce Inwestora. W poniższym artykule obejrzysz galerię zdjęć ogrodu oraz zapoznasz się ze zmianami jakie zaszły na jego terenie. Dowiesz się także jakie prace należy regularnie wykonywać, aby zachować jego zdrowy, piękny wygląd.

TRAWNIK

Niektóre miejsca na powierzchni trawnika wymagały dosiania nowych nasion po sezonie zimowym. Przed zbliżającym się sezonem letnim wskazane jest wykonanie niewielkich prac rewitalizacyjnych, między innymi koszenia, wygrabienia filcu czy dosiewki nasion.

Krótko skoszona trawa jest gwarancją utrzymania trawnika w jego najwyższej, zdrowej formie.

RABATY

Licznie stosowane, popularne ostatnimi laty podkłady kolejowe, ze względu na swoją wytrzymałość mogą przetrwać nawet najbardziej srogie zimy i służyć w ogrodzie przez długie lata.

Jałowce karłowate raz lub dwa razy w sezonie wymagają niewielkiej pielęgnacji.

Zasadzona przez nas bujna roślinność na terenie ogrodu naszego Klienta, gdy przyjdzie na nie pora, daje o sobie znać ciesząc nasze oczy bogactwem kolorów.

Ogród dzięki systemowi nawadniania i przeważającej liczbie niskich bylin i jałowców można nazwać “samoobsługowym”. Wymaga niewielkiej uwagi i małej ilości czasu spędzonego na pielęgnacji.

Na terenie ogrodu naszego Klienta została zastosowana mieszanka traw użytkowych

Sekcja rabat znajdująca się w ogrodzie naszego Klienta wymagała także dosypania nowej warstwy kory drzewnej.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Kontakt do Michała Dudzickiego z Firmy Slavatrav

Michał Dudzicki

‭+48 505 949 510‬

mdudzicki@ogrodyslavatrav.pl

   
Kontakt do Bartka Sokołowicza z Firmy Slavatrav

Bartek Sokołowicz

+48 722 275 991

bsokolowicz@ogrodyslavatrav.pl